• Maripark Ofis Kâğıthane/İstanbul

Marka Patent Başvuruları

Marka Patent Başvuruları

Marka Patent Başvuruları

Uluslararası marka patent başvuruları, patent sistemi kapsamında yer alan uygulamalardandır. Kendinize veya ortaklıklarınıza ait bir markanız varsa marka haklarınızı uluslararası kapsamda koruyabilmeniz adına diğer ülkelerde de markanızı tescil ettirmeniz bir gerekliliktir. Marka haklarınızın korunmasını istediğiniz ülkelerin ise kendi içerisinde birbirinden farklı hukuk kuralları vardır. Bu hukuki düzenler üzerine gerekli bilgi ve deneyime sahip avukatlar ise bu bağlamda işinizi kolaylaştıracaktır. Uluslararası alandaki iletişim ağları ve kontaktlarımızı kullanarak sizler için kaliteli hizmet üretiyoruz. Ağır ceza hukuku başta olmak üzere İstanbul avukat sorgularında önde gelen bürolardan birisi olarak, her zaman en kaliteli hizmeti sağlamayı ana hedefimiz olarak alıyoruz.

İstanbul Avukat – Çelik Hukuk Bürosu

1999 yılından itibaren Madrid Protokolü ile uluslararası marka patent başvuruları işlemlerinin yürütülmesi mümkündür. Marka tescili işlemleri esnasında bu protokole uygun adımlar izlemek, Türkiye’den başvuru yaparak 124 farklı ülkeden marka tescili almamız mümkün hale gelmiştir. Başvuru kolaylığı ve tek sistemden kontrolü sağlaması gibi çeşitli olumlu yönleri bulunan bu sistem hakkında yeterli bilgiye sahip avukatlarımız sizlere hizmet vermek için hazır. Avukat Mehmet Şah ÇELİK başta olmak üzere pek çok deneyimli avukata bünyesinde ev sahipliği yapan Çelik Hukuk Bürosu, sizler için en kaliteli hizmeti sağlamak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Marka Patent Başvuruları
Marka Patent Başvuruları

Uluslararası Marka Patent Başvuruları İstanbul

Uluslararası Koruma ve marka korumasının daha geniş bir kapsamdaki hukuksal hareketlere açık hale gelmesi, elbette ki pek çok hukuksal mücadeleyi mümkün kılmıştır. Markalarınızın sahip olduğu haklarını güvence altında tutmanız gerektiğini önemsiyoruz. Bu nedenle sizler için markanızın hukuksal mücadelelerini en profesyonel biçimde sağlıyoruz.  Fikirlerinizin ne kadar değerli olduğunun son derecede farkındayız. Bu nedenle markanızın da her daim size özgü kalması gerektiğini yenilikçi bir yaklaşım ile onaylıyoruz. Bu bağlamda ise sizler için Marka Patent Başvuruları gerekli hukuksal süreçlerini yakından takip etmekten mutluluk duyuyoruz.

Size, fikirlerinize ve markalarınıza hukuksal güvenceler ve korumalar sağlıyoruz. Marka patent başvuruları süreçlerinizi de detaylı bir şekilde yürütüyoruz. Uluslararası marka tescil başvuruları hizmetlerimiz kapsamında, bütün uluslararası marka patent başvuruları ve marka tescil işlemlerinizi sizler için tamamlıyoruz.

International Trademark Applications

International trademark registration applications are among the applications within the scope of the patent system. If you have a trademark that belongs to you or your partnerships, it is a necessity to register your trademark in other countries in order to protect your trademark rights internationally. The countries where you want your trademark rights to be protected have different legal rules within their own context. Lawyers who have the necessary knowledge and experience in these legal arrangements will make your job easier in this context.

We produce quality service for you by using our international communication networks and contacts. As one of the leading offices in Istanbul lawyer inquiries, especially in heavy criminal law, we always take it as our main goal to provide the highest quality service.


Istanbul Lawyer – Çelik Law Firm

Since 1999, it is possible to carry out international trademark registration procedures with the Madrid Protocol. It has become possible for us to follow the steps in accordance with this protocol during the trademark registration process and to obtain trademark registration from 124 different countries by applying from Turkey. Our lawyers have sufficient knowledge about this system. They have various positive abilities such as ease of application and control from a single system. Plus, they are ready to serve you. Çelik Law Firm hosts many experienced lawyers, especially Mehmet Şah ÇELİK, and it continues to work to provide the highest quality service for you.


International Trademark Registration and Patent Applications Istanbul

The fact that International Protection and trademark protection has become open to a wider range of legal actions has, of course, made many legal struggles possible. We care that you must secure the rights of your brands. For this reason, we provide the legal struggles of your brand in the most professional way. We are very aware of how valuable your ideas are. For this reason, we confirm with an innovative approach that your brand should always remain unique to you. In this context, we are happy to closely follow the legal processes of your brand for you.

We provide legal guarantees and protections for you, your ideas and your brands. We also follow your trademark patent applications processes in detail. Within the scope of our international trademark registration applications, we complete all your patent and trademark registration procedures for you.

Marka Patent Başvuruları
Marka Patent Başvuruları
Mehmet Şah Çelik Logo