• Maripark Ofis Kâğıthane/İstanbul

Uluslararası Danışmanlık

Uluslararası Danışmanlık

Uluslararası Danışmanlık

Uluslararası danışmanlık alanında başarılı ve profesyonel bir hizmet gösteriyoruz. Çelik Hukuk bürosu olarak, başta Av. Mehmet Şah ÇELİK olmak üzere deneyimli avukatlarımız ile sizler için uygun olan hizmeti belirliyoruz. Haklarınızı daima koruma altında tutuyor olmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca uluslararası danışmanlık tecrübelerimize dayanarak, attığımız her adımın sağlam olmasını sağlıyoruz. Uluslararası alandaki iletişim ağları ve kontaktlarımızı kullanarak sizler için kaliteli hizmet üretiyoruz. Ağır ceza hukuku başta olmak üzere İstanbul avukat sorgularında önde gelen bürolardan birisi olarak, her zaman en kaliteli hizmeti sağlamayı ana hedefimiz olarak alıyoruz.

Uluslararası danışmanlık – Uluslararası hukuk

Nitelikleri ve alan bilgileri ile oldukça başarılı özgeçmişlere sahip olan avukatları bir araya getirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çelik Hukuk Bürosu bünyesinde, İstanbul avukat dendiği zaman en çok takdiri toplamış avukatlarımız ile yoğun bir çalışma gösteriyoruz. Uluslararası alanda adımızı duyurmaya ve faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Özellikle  Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi ve Avrupa Adalet Divanı üzerine tecrübelerimiz ile her türlü uluslararası danışmanlık uluslararası hukuk alanındaki sorununuza çözüm getirmeye çalışıyoruz. Ayrıca Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü gibi organizasyonlar ile uyum içerisinde olmayı gerektiren patent problemlerinize de çözüm getirmek adına atılması gereken gerekli adımları sizin için planlıyoruz.

İstanbul Avukat

Uluslararası danışmanlık alanında haklarınızı korumak veya savunmak adına problemler yaşıyorsanız sizleri temsil etmek için buradayız. Ayrıca Uluslararası ticaret ve uluslararası yatırım alanındaki kaliteli hizmet anlayışımız ile şirketlerinizi de üst düzeyde korumayı hedef olarak alıyoruz. Önceliğimizi her zaman adaletli bir dünya için çalışmak olarak belirtmenin gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, sizler için hukuksal ve politik bağlamda başarılı birer temsilci olacağımızı, böylelikle markanıza veya şahsınıza büyük bir güç katacağımızı da belirtmek istiyoruz.

Sizler de ağır ceza hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, tazminat ve sorumluluk hukuku gibi hizmet alanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca uluslararası hukuk faaliyetlerimizden olan uluslararası ticaret, uluslararası danışmanlık ve marka patent başvuruları hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz. Şahsınız ve markalarınız için en mantıklı hukuksal korumaları ve mücadeleleri sizin için sağlamaya hazırız. Çelik Hukuk Bürosu ile hemen iletişime geçin.

uluslararası danışmanlık
uluslararası danışmanlık

International Consulting

We provide a successful and professional service in the field of international law. As Çelik Law Firm, we determine the service that is suitable for you with our experienced lawyers. We always care about protecting your rights. In addition, based on our experience in the field of international law, we ensure that every step we take is logical. We produce quality service for you by using our international communication networks and contacts. As one of the leading offices in Istanbul lawyer inquiries, especially in heavy criminal law, we always take it as our main goal to provide the highest quality service.


International consultancy – International law


We are happy to have brought together lawyers who have very successful resumes with their qualifications and field knowledge. We as Çelik Law Firm, work intensively with our lawyers, who are most appreciated when it comes to lawyers in Istanbul. We continue to announce our name and operate in the international arena. We are trying to solve your problems in all kinds of international law, especially with our experience on the European Court of Human Rights and the European Court of Justice. In addition, we plan for you the necessary steps to be taken in order to solve your patent problems, which require being in harmony with organizations such as the World Intellectual Property Organization.


Istanbul Lawyer


We are here to represent you if you are having problems protecting or defending your rights internationally. In addition, we aim to protect your companies at the highest level with our understanding of quality service in the field of international trade and international investment. We are proud to state that our priority is to always work for a just world. In addition, we would like to state that we will be a successful legal and political representative for you, thus adding great strength to your brand or person. You can also benefit from our service areas such as heavy criminal law, labor law, commercial law, compensation and liability law.

You can also review our international trade, international consultancy and trademark patent applications, which are among our international legal activities. We are ready to provide the most reasonable legal protections for you and your brands. Contact Çelik Law Firm now.

uluslararası danışmanlık
uluslararası danışmanlık

Mehmet Şah Çelik Logo