• Maripark Ofis Kâğıthane/İstanbul

Avukat Mehmet Şah Çelik

Çelik Hukuk Bürosu

Uluslararası Ticaret

Uluslararası Ticaret

  • ULUSLARARASI TİCARET / HUKUK BÜROSU / AVUKAT İSTANBUL

Uluslararası ticaret hukuku, küreselleşen dünyamızda her geçen gün daha çok önem kazanan bir hukuk alanıdır. Bu hukuk alanında faaliyet gösteren avukat ve hukukçuların pek çok konuda uzman olması gerekir. Bu konulardan bazıları; ticari iletişim, yönetim ve organizasyon, ticari işletme hukuku, uluslararası ekonomi hukuku, uluslararası finans sistemleri ve kurumlarıdır.

Gelişmiş firmalar, bu noktada profesyonel destek almayı tercih etmektedir. Ticaret hukuku alanında kaliteli hizmet alabileceğiniz tek yer bu konuda detaylı eğitim almış avukatlardır.

Uluslararası Ticaret Hukuku

Lojistik şirketleri, bankalar, ihracat ve ithalat şirketleri, kamu gibi pek çok kurumsal düzeydeki firma, ticaret hukuku noktasında profesyonel destek talep etmektedir. Finansal planlamalarını hukuksal kurallara uygun olarak yapılandıran ve organize eden firmalar, sektörde rakiplerinin önüne kolaylıkla geçebilmektedir.

Bu nedenle uluslararası ticaret hukuku, ithalat ve ihracat ile ilgilenen firmaları ilgilendirir. Ayrıca uluslararası düzeyde faaliyet gösteren firmaların her zaman ihtiyaç duyduğu bir hizmettir.

Rekabet seviyesinin devamlı artışını göz önüne almamız gerekir. Aynı pazar içinde bulunduğunuz firmaların önüne geçmek ancak hukuksal mücadeleler ve hukuksal anlamda harcayacağınız üstün dikkat ile mümkün olmaktadır. Bu noktada stratejilerinizi geliştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

uluslararası ticaret
uluslararası ticaret

Bizimle Hemen İletişime Geçin

İnşaat Hukuku, İş, Ceza, Aile, İcra ve İflas, Ticaret, Sağlık, Yabancılar, İdare, Sigorta, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku gibi 12 farklı faaliyet alanında sizlere hukuksal destek ve çözümler sunmaktayız. Uluslararası ticaret ile ilgili bütün hukuksal problemlerinizi çözüme kavuşturmaya hazırız.  Uluslararası ticaretin pek çok avantajı olmasının yanı sıra dezavantajları da mevcuttur.

Biz, Çelik Hukuk Bürosu olarak bu dezavantajları en aza indirgemeyi hedefleyen bir avukat topluluğuyuz. Hatta onları da birer avantaja çevirmeyi prensip olarak benimsiyoruz. Böylece birlikte çalıştığımız firmaların ve bireysel müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başarıyoruz.

Çelik Hukuk Bürosu ile şimdi iletişime geçin. Sizi etkin bir şekilde dinleyelim, firmanızın problemlerini çözüm odaklı bir yaklaşım ile giderelim. Alanında akademik kariyer yapmış avukat ve hukukçularımız ile aktif bir çalışma süreci gerçekleştirelim. Böylece firmanızı bir adım daha ileriye taşımanızı mümkün kılıyor olmaktan mutluluk duyacağız.

INTERNATIONAL TRADE / LAW FIRM / LAWYER ISTANBUL

International commercial law is a field of law that is gaining more and more importance in our globalizing world. Lawyers and lawyers operating in this field of law must be experts in many subjects.

Some of these topics are; commercial communication, management, and organization, commercial business law, international economic law, international financial systems, and institutions.

Developed companies prefer to receive professional support at this point. The only place where you can get quality service in the field of international commercial law is lawyers who have received detailed training on this subject.

International Commercial Law

Many corporate-level companies such as logistics companies, banks, export and import companies, and the public seek professional support in terms of commercial law. Firms that structure and organize their financial planning in accordance with legal rules can easily get ahead of their competitors in the sector. For this reason, international trade law concerns companies that are interested in import and export.

It is also a service that companies operating at an international level always need. We need to take into account the continuous increase in the level of competition. It is only possible to get ahead of the companies you are in the same market with legal struggles and the superior care you will spend in the legal sense. At this point, we are happy to help you develop your strategies.

Contact Us Now

We are ready to solve all your legal problems related to international trade. International trade has many advantages as well as disadvantages. We, as Çelik Law Firm, are a lawyer community that aims to minimize these disadvantages.

In fact, we adopt as a principle to turn them into an advantage. Thus, we succeed in gaining the satisfaction of the companies we work with and our individual customers.

Contact Çelik Law Firm now. We can listen to you effectively and solve your company’s problems with a solution-oriented approach. Also, we can carry out an active working process with our lawyers and lawyers who have made an academic career in their field. Thus, we will be happy to enable you to take your company one step further.

uluslararası

uluslararası ticaret hukuku Av. Mehmet Şah ÇELİK